Kayseri Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Taşıyıcı kooperatiflerinin başkanları Kayseri Şeker’de

KAYSERİ ŞEKER’İN HİNTERLANT SAHASI İÇERİSİNDE FAALİYET GÖSTEREN TAŞIYICI KOOPERATİFLERİNİN BAŞKANLARI, KAYSERİ PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN AKAY İLE BİR ARAYA GELEREK, KAYSERİ ŞEKER’İN KAMPANYA DÖNEMİ BOYUNCA TAŞIYICI KOOPERATİFLERİNE VERDİĞİ DESTEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİNİ İLETİP, 66. KAMPANYA’NIN HAYIRLI OLMASI TEMENNİSİNDE BULUNDULAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Taşıyıcı kooperatiflerinin başkanları Kayseri Şeker’de
17 views
09 Ekim 2020 - 16:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kayseri Şeker’in hinterlant sahası içerisinde faaliyet gösteren Taşıyıcı Kooperatiflerinin Başkanları, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile bir araya gelerek, Kayseri Şeker’in Kampanya dönemi boyunca taşıyıcı kooperatiflerine verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini iletip, 66. Kampanya’nın hayırlı olması temennisinde bulundular.

Kayseri Şeker Göl Tesislerinde gerçekleşen ve Kayseri Şeker Genel Müdürü Osman Canıtez, Genel Müdür Yardımcısı Kazım Duygulu ile Ziraat Koordinatörü Oğuzhan Ulu’nun da hazır bulunduğu ziyarete Develi Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirci, Bünyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ünal Türkcan, Yeşilhisar Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ömer Güngör, Çandır Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Güneş, Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Köksal Kılınçaslan, Başkan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Develi Şeker Kooperatifi Başkanı Aziz Türkmen, Sarıoğlan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Bahtiyar Yamanyaşar ve Başkan Yardımcısı Bayram Altındağ katıldı. Nakliyeci esnafının talepleri, önerileri ve şeker sektörünün mevcut durumunun da konuşulduğu ziyarette söz alan kooperatif başkanları, Kayseri Şeker’in modern tarım uygulamaları ve insansız tesellüm projesi sayesinde, çok daha hızlı ve güvenli bir kampanya dönemi geçirdiklerini belirterek, ilçelerde faaliyet gösteren kooperatiflerin, Kayseri Şeker gibi güçlü kuruluşlar sayesinde daha fazla istihdam alanı ve gelir imkânı bulduklarını ifade ettiler.

Başkan Akay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri Şeker’in 6 il, 43 ilçe ve 421 köyde sözleşmeli tarım faaliyeti gerçekleştirdiğini, üreticiye verilen destekler ve Kayseri Şeker’in oluşturduğu istihdam sahaları ile bölge ekonomisine önemli oranda katkılar sağlandığını söyledi. Akay, sürdürülebilir ve akıllı tarım uygulamalarına ek olarak İnsansız Tesellüm Projesi (İNTEP) ile de özellikle Pandemi süresince nakliyecilerin hiçbir insan temasında bulunmadan akıllı kartları ile Kayseri Şeker’e pancarını teslim ettiğini de belirterek, üreticinin ve paydaşların refahı adına var güçleri ile çalıştıklarını sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.