Kayseri Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehrin dört bir tarafı Azerbaycan’a destek mesajları ve bayraklar ile donatıldı

ERMENİSTAN’IN ATEŞKESİ İHLAL EDEREK AZERBAYCAN TOPRAKLARINA SALDIRMASI ÜZERİNE ŞEHRİN HER KÖŞESİNDE AZERBAYCAN HALKINA DESTEK VEREN KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, KAYSERİ KALESİ’NE AZERBAYCAN VE TÜRKİYE BAYRAKLARINI YAN YANA ASILMASINI SAĞLAYARAK, AZERBAYCAN’IN HAKLI DAVASINDA DAİMA YANINDA OLDUKLARININ MESAJINI VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehrin dört bir tarafı Azerbaycan’a destek mesajları ve bayraklar ile donatıldı
32 views
01 Ekim 2020 - 16:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ermenistan’ın ateşkesi ihlal ederek Azerbaycan topraklarına saldırması üzerine şehrin her köşesinde Azerbaycan halkına destek veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Kalesi’ne Azerbaycan ve Türkiye Bayraklarını yan yana asılmasını sağlayarak, Azerbaycan’ın haklı davasında daima yanında olduklarının mesajını verdi. Ayrıca Başkan Büyükkılıç’ın talimatlarıyla ’İki devlet tek millet’ bilboardlarıyla şehir donatıldı. Başkan Büyükkılıç, “Birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ile perçinleyerek kardeşlerimizin her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Azerbaycan ordusunun Ermenistan’ın ateşkesi ihlal etmesi üzerine başlattığı operasyonlara sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de Azerbaycan’ın yanında olduğunu, ortak bir bildiriyle dünya kamuoyuna duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinin ve kararlılığının daima yanında olduklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. Dik duruşuyla, dirayetiyle, cesaretiyle, inancı ve imanıyla. Bizler de liderimiz gibi Azerbaycan halkına yapılan bu operasyonları kınıyoruz” dedi. Türkiye’nin tüm kurumları ve vatandaşlarıyla birlikte Azerbaycan’ın haklı davasında yanında yer aldıklarını belirten Başkan Büyükkılıç, ’İki devlet, tek milletiz’ vurgusu yaptı.

Kent merkezine asılan Türk Bayrağı ve Azerbaycan Bayrağı ile ’İki devlet tek millet’ bilboardları Kayseri’nin Azerbaycan’ın haklı davasında yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.