Kayseri Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kocasinanlı çocuklar istiyor, başkan amca yapıyor

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’ DAN EVLERİNİN ÖNÜNE ASFALT İSTEYEN 8 YAŞINDAKİ NİHAT’IN İSTEĞİ 3 GÜN SONRA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KOCASİNAN’A İLÇESİ’NE BAĞLI HOCA AHMET YESEVİ MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNAN KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’IN YANINA GELEREK DAHA RAHAT BİSİKLET SÜRMEK İÇİN EVLERİNİN BULUNDUĞU DARPINAR SOKAĞA ASFALT DÖKÜLMESİNİ İSTEYEN 8 YAŞINDAKİ NİHAT MUSA TAŞ İLE BİR SÜRE SOHBET EDEN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, KÜÇÜK ÇOCUĞUNU İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEYEREK İLGİLİ BİRİMLERİ YÖNLENDİRDİ. NİHAT MUSA’NIN, BAŞKAN AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’ DAN İSTEDİĞİ ASFALTI DÖKMEK İÇİN KOLLARI SIVAYAN FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPTIKTAN 3 GÜN SONRA NİHAT’IN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİ. BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’A TEŞEKKÜR EDEN NİHAT MUSA; “ BAŞKANIM SANA ÇOK SELAMIM VAR. TEŞEKKÜR EDERİM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kocasinanlı çocuklar istiyor, başkan amca yapıyor
19 views
20 Ağustos 2020 - 11:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ dan evlerinin önüne asfalt isteyen 8 yaşındaki Nihat’ın isteği 3 gün sonra gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde Kocasinan’a İlçesi’ne bağlı Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanına gelerek daha rahat bisiklet sürmek için evlerinin bulunduğu Darpınar sokağa asfalt dökülmesini isteyen 8 yaşındaki Nihat Musa Taş ile bir süre sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, küçük çocuğunu isteğini geri çevirmeyerek ilgili birimleri yönlendirdi.

Nihat Musa’nın, Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’ dan istediği asfaltı dökmek için kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerekli çalışmaları yaptıktan 3 gün sonra Nihat’ın isteğini yerine getirdi. Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür eden Nihat Musa; “ Başkanım sana çok selamım var. Teşekkür ederim” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.