Kayseri Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kayseri Üniversitesi, YKS Tercihlerinde Yüzde 100 Doluluk Bekliyor

UYGULAMA VE PROJE ODAKLI ÜNİVERSİTE MİSYONU ÇERÇEVESİNDE TÜRKİYE’NİN MESLEKİ VE TEKNİK YÜKSEKÖĞRETİM ÜSSÜ OLMA VİZYONUYLA HAREKET EDEN KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ, YKS TERCİH DÖNEMİNDE VE KAYITLARDA YÜZDE 100 DOLULUK ORANI BEKLİYOR. GEÇTİĞİMİZ EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNDE TÜRKİYE’DE YÜZDE 100 DOLULUK ORANINA SAHİP DEVLET ÜNİVERSİTELERİ ARASINDA İLK 30 ÜNİVERSİTEDEN BİRİ OLAN KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ, BU SIRALAMADA DAHA ÜSTLERDE YER ALMAK İÇİN GAYRET ETMEKTEDİR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kayseri Üniversitesi, YKS Tercihlerinde Yüzde 100 Doluluk Bekliyor
58 views
07 Ağustos 2020 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uygulama ve proje odaklı üniversite misyonu çerçevesinde Türkiye’nin mesleki ve teknik yükseköğretim üssü olma vizyonuyla hareket eden Kayseri Üniversitesi, YKS tercih döneminde ve kayıtlarda yüzde 100 doluluk oranı bekliyor. Geçtiğimiz eğitim-öğretim döneminde Türkiye’de yüzde 100 doluluk oranına sahip devlet üniversiteleri arasında ilk 30 üniversiteden biri olan Kayseri Üniversitesi, bu sıralamada daha üstlerde yer almak için gayret etmektedir.

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, yeni kurulan üniversiteler arasındaki Kayseri Üniversitesi’nin kısa sürede önemli mesafe kat ettiğini ifade etti. Kuruluşu itibari ile daha çok mesleki ve teknik eğitime odaklanan üniversitelerinin bu alanda lokomotif rol üstlenmesi için çaba sarf ettiklerini belirten Rektör Karamustafa, gerek mevcut ve yeni açılan bölümler, gerekse eğitim ve öğretim kaliteleri ile saha iş birlikleri kapsamında Türkiye’de mesleki eğitimin üssü olmayı hak ettiklerini söyledi.

Rektör Karamustafa, “Kayseri Üniversitesi yeni ama ilerisi için büyük hedefleri olan bir üniversitedir. Nitekim kuruluşundan bu yana yapılan başarılı çalışmalar ve hedeflenen planlamalarla her geçen gün üniversitemiz daha da ileri gitmektedir. Geleceğe yönelik adımlarımızı sağlam atmaktayız. Biz şunu iyi bilmekteyiz ki, Kayseri Üniversitesi gelecekte Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasında yerini alacaktır. Ben YKS tercih döneminde üniversitemizi tercih edecek tüm öğrencilere şimdiden hoş geldiniz diyor ve kariyerlerinde başarılar diliyorum. Kayseri Üniversitesi, bizleri tercih eden değerli öğrencilerimizle birlikte, daha da ileriye gidecek ve geleceğe yönelik hedeflerimizi hep beraber başaracağız” diyerek sözlerine son verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.