Kayseri Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Palancıoğlu, ERÜ’yü tebrik etti

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ DÜNYANIN EN SAYGIN ÜNİVERSİTE DERECELENDİRME ORGANİZASYONLARINDAN BİRİSİ OLAN TİMES HİGHER EDUCATİON (THE), 2021 YILI DÜNYA ÜNİVERSİTELERİ ALAN SIRALAMALARINDA 4 FARKLI ALANDA DERECE ELDE ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Palancıoğlu, ERÜ’yü tebrik etti
26 views
08 Kasım 2020 - 10:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi dünyanın en saygın üniversite derecelendirme organizasyonlarından birisi olan Times Higher Education (THE), 2021 yılı Dünya Üniversiteleri alan sıralamalarında 4 farklı alanda derece elde etti.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Erciyes Üniversitesi’nin 2021 yılı Dünya Üniversiteleri sıralamasında 4 farklı alanda derece almasını kutlayarak üniversite yönetimini ve akademik kadroyu tebrik etti.

Dünya Üniversiteleri alan sıralamasında Erciyes Üniversitesi’nin de yer almasının önemli bir başarı olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Her zamanki gibi üniversitemizin bu başarısından onur duyduk, gururlandık. Üniversitemizin sürekli aldığı bu güzel başarılarla geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Kapasite, kalite ve işbirliği performansı ölçümünde yer alması bizim için bir gurur kaynağı oldu. Ülkemizde 130 devlet üniversitesi, 76 vakıf üniversitesi olmak üzere 206 üniversite bulunmaktadır. Erciyes Üniversitesi’nin yüzlerce üniversiteyi geride bırakarak 4 alanda derece alması ülke genelinde büyük bir başarıdır. Şahsım ve hemşerilerim adına Erciyes Üniversitesi’nin bu başarısına kuruluşundan bugüne kadar katkı sağlayan tüm mensupları ve yöneticilerini ve ERÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.